Stomatologia Bielsko-Biała

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną prowadzoną przez małżeństwo lekarzy stomatologów Aleksandrę i Tomasza Ochenduszkiewiczów, absolwentów Akademii Medycznej we Wrocławiu .
Nasz gabinet zlokalizowany jest w Bielsku-Białej przy osiedlu Karpackim, około 2 km od ścisłego centrum miasta. Został otwarty w styczniu 2007 roku w nowym budynku zaprojektowanym bez barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych.  Jest wyposażony w wysokiej klasy nowoczesny sprzęt umożliwiający przeprowadzenie większości zabiegów stomatologicznych, w tym u osób niepełnosprawnych (bez konieczności zsiadania z wózka inwalidzkiego).

W leczeniu używamy wyłącznie najnowszych generacji materiałów stomatologicznych renomowanych firm. Wszystkie zabiegi jesteśmy w stanie przeprowadzić bezboleśnie w znieczuleniu miejscowym.

Dzięki pracy zarówno w godzinach rannych, jak i popołudniowych oraz rejestracji pacjentów na konkretną godzinę gwarantujemy dużą dostępność usług i brak oczekiwania w kolejkach.

 

Stomatologia - A.I.T. Ochenduszkiewicz © Copyright 2023 
Projekt i wykonanie strony: intMar.eu
Stomatologia - A.I.T. Ochenduszkiewicz : dentysta, stomatolog, stomatologia, bielsko, bielsko- biała, ochenduszkiewicz, wypenienia wiatoutwardzalne, korony, mosty, protetyka, chirurgia, dobry, tani